POODLE EETILISES RIIDEPOES KODUST VÄLJUMATA

Kellele poleks sümpaatsed tuttavad, kes on suutnud oma igapäevase tarbimise muuta võimalikult jätkusuutlikuks? Omapärased ostud vähekasutatud riiete kauplustest ja olemasolevate riiete ümberõmblemine on nende stiili muutnud tõepoolest unikaalseks. Küllap olete teiegi mõnest second-hand‘ist paar eriti südamelähedaseks muutunud pakkumist koju toonud.

Paljudele on mööda rõivapoode käimine üks paremaid ajaviiteid. Ent vahest olete teinekord isegi märganud ka nukraid šoppajate kaaslasi, kes seal parema meelega sel hetkel ei viibiks(vaata rohkem siit – naiste teksapüksid). Nemad eelistaksid oma garderoobi mugavalt täiendada netipoodides. Suur võib olla mõne inimese imestus, kuuldes, et netist leiab ka väga häid vähekasutatud rõivaid.

Vähekantud riided veebipoest

Kilomaxi kliendid on üle viieteist aasta kasutanud võimalust osta ilusaid, hea kvaliteediga ja moekaid rõivaid, säästes samas. Kilomaxi hoolikalt valitud sortiment on suutnud võita sadade tuhandete ostjate tunnustuse ja lojaalsuse .

Koroonakriisi kestes soovis pood oma rõivaste ja aksessuaaride müümiseks avada ka netipoe, kus kaubaga saab tutvuda piltide ja kirjelduste vahendusel. Netipoes müüakse tuhandeid erinevaid riideesemeid tuntud brändidelt, mis tähendab seda, et tühjade kätega ei jää keegi.

Veebilehel on teil mugav leida endale sobivad uued või vähekasutatud riided kodust väljumata. Ostu saab vormistada paari hetkega ning kaup jõuab peagi sobivasse pakiautomaati. Kui aga selgub, et ostetud kaup mingil põhjusel teile ei sobi, võib ostetud riided ka tagastada.

Riided ja jalanõud kõigile

Aeg-ajalt mõne uuema riietuseseme ostmine annab inimesele sageli piisavalt uut energiat, et alustada uut töö-või puhkepäeva värskelt ja end hästi tundes. Kauplus on teinud kõik võimaliku, et nende pakutavad riided ja jalatsid oleksid ühtmoodi ilusad, trendikad ja heakvaliteedilised nii naistele kui meestele.

Mugavas poes saavad meessoo esindajad tutvuda laia valiku jopede, pükste, lühikeste pükste, ülikondade, jakkide, kampsunite, spordirõivaste ja mitmete muude riideesemetega. Naistel on veelgi huvitavam, kuna nende valikus on ka seelikud, kardiganid, pluusid, retuusid, ööriided, aksessuaarid, jalanõud ja veel palju muud. Ühtlasi leiab veebipoest riideid nooremale põlvkonnale – poistele, tüdrukutele ja väikelastele.

E-Kilomaxist leiate endale usaldusväärseid rõivaid ja jalanõusid nii meestele kui naistele. Ainult ühe hiireklõpsuga leiate kõik eripakkumised ja uued täiendused, mis muudab koduse ostlemise veelgi nauditavamaks.

Pange tähele, et Kilomaxis ei tähenda “kasutatud riided” kunagi seda, et riiete kvaliteet oleks mingil moel kehv. Enamik tooteid on täiesti uued – selles võib veenduda veebilehel www.e-kilomax.lv/et.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *