RIIDEID SAAB EETILISELT SOETADA KA NETIST

Kellele ei meeldiks tuttavad, kes on suutnud enda igapäevatarbimise muuta võimalikult jätkusuutlikuks? Toredad leiud vähekasutatud riiete kauplustest ja vanade riideesemete muutmine on nende riietusstiili muutnud tõepoolest unikaalseks. Vahest olete isegi mõnest second-hand‘ist paar eriti head pakkumist oma garderoobi lisanud.

Mitmed meist väärtustavad võimalust veeta mõni vaba hetk riidepoodides erinevaid huvitavaid riideid selga proovides. Teisi võivad rõivapoodide külluslik valik ja seal viibivad teised külastajad aga häirida. Seetõttu ostavadki paljud suure osa enda riidekapi sisust käepäraselt internetist, kus valik on tõepoolest kordades suurem kui mistahes poes. Ent kas olete kunagi internetist tellinud kasutatud riideid? Kas teadsite, et neid üldse netis müüaksegi? Vaata lähemalt siit – (https://e-kilomax.ee/sieviesu-apgerbs.html), ja alljärgnevas artiklis!

Riidekauplus arvutis

Oma poodidega Tallinnas, Pärnus ja Läti linnades tegutseva Kilomaxi poode on häid riideid armastavad külastajad väärtustanud aastaid. Inglismaalt, Šveitsist, Itaaliast ja Hollandist valitud kvaliteetne, ilma kulumismärkideta kaup pärineb otse rõivaste kogumispunktidest.

Pandeemia jätkudes otsustas kauplus oma riiete ja aksessuaaride klientidele pakkumiseks avada ka netipoe, kus huvipakkuvate toodetega võib tutvuda fotode ja kirjelduste abil. Netipoes müüakse tuhandeid riideid tuntud ja vähem tuntud brändidelt, mis tähendab seda, et tühjade kätega ei jää keegi.

Veebilehel on teil võimalus leida endale meelepärased uued või vähekantud riided kodust väljumata. Ostu vormistamine toimub mõne hetkega ning teie ostukorvi sisu saadetakse sobivasse pakiautomaati. Kui aga selgub, et ostetud kaup teatud põhjustel teile ei sobi, võib ostetud riided ka tagastada.

Tule ja veendu ise

Vahete-vahel mõne uue riietuseseme soetamine annab sageli piisavalt uut energiat, et alustada uut töö-või puhkepäeva värskelt ja end hästi tundes. Firma on teinud kõik võimaliku, et nende valikusse kuuluvad riided ja jalavarjud oleksid ühtmoodi trendikad ja kvaliteetsed nii meestele kui ka naistele.

Avades kodulehel meesteriiete sektsiooni, leiab eest muuhulgas särgid, bleiserid, kardiganid, teksad, joped, spordirõivad, lühikesed püksid, pidžaamad, tossud ja aksessuaarid. Naisteriiete seast leiab muuhulgas kleidid, kardiganid, topid, teksad, retuusid, joped, ülikonnad, capri püksid, spordiriided, aluspesu, kombinesoonid, jalatsid ja aksessuaarid. Lai valik riideid on poes ka poistele, tüdrukutele ja beebidele.

Võite saada E-Kilomaxiga igati headeks sõpradeks, kui otsite kauakestvaid riideid või jalatseid, olgu siis meestele, naistele või lastele. Lehte on põhjust avada tihti, et näha uusimaid sooduspakkumisi ja kõige uuemaid tooteid.

Pidage meeles, et Kilomaxi puhul ei tähenda “kasutatud riided” kunagi seda, et rõivaste kvaliteet oleks kuidagi kannatada saanud. Enamik riideid ongi täiesti uued – selles võib ise veenduda aadressil www.e-kilomax.lv/et.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *