POODLE EETILISES RIIDEPOES OMA TUBASEL DIIVANIL

Kellele ei meeldiks inimesed, kes on suutnud enda igapäevase tarbimise muuta võimalikult keskkonnasõbralikuks? Toredad leiud kasutatud riiete poodidest ja vanade riiete muutmine on nende välimuse muutnud silmnähtavalt ainulaadseks. Küllap olete teiegi mõnest second-hand‘ist paar eriti südamelähedaseks muutunud üllatust oma garderoobi lisanud.

Paljud meist hindavad võimalust sisustada paar vaba tundi rõivapoodides erisuguseid huvitavaid riideid proovides. Mõnda teist võivad rõivapoodide mitmekülgne valik ja seal viibivad inimesed aga kurnata. Nii soetavadki paljud enamiku enda riietest käepäraselt veebist, kus pakkumine on tõepoolest sadu kordi suurem kui mistahes kaubanduskeskuses. Ent kas olete kunagi netist tellinud kasutatud riideid? Kas teadsite, et neid üldse netis müüaksegi? Vaata lähemalt siit – naiste teksad!

Riidepood tuleb koju kätte

Tallinnas ja Pärnus tegutseva Kilomaxi kaupluseid on külastajad hinnanud juba pikki aastaid. Inglismaalt, Šveitsist, Itaaliast ja Hollandist valitud kvaliteetne kaup pärineb otse sealsetest rõivaste kogumise- ja sorteerimise punktidest.

Alates 2021. aasta algusest pakub meeldivat veebipõhist ostuvõimalust oma täiesti uutele ja vähekasutatud riietele ka kauplus Kilomax. E-poes ootavad kliente meeldivad esemed, lugematud kaubamärgid ning ootamatult mitmekülgne valik suuruseid.

Sel moel saab second-hand‘is riiete valimist kogeda ka see, kes sooviks oma riideostud joonde ajada näiteks parasjagu kontoris tööst puhates. Teel koju jääb üle vaid pakk automaadist üles korjata. Muidugi on alati oht, et internetist tellitud riideese on pisut vales suuruses, aga siis on võimalik see lihtsa vaevaga tagasi saata.

Nagu harilikus kaupluses

Uus naiste- ja meesteriiete e-pood sobib neile, kes väärtustavad head väljanägemist ja kvaliteeti – valikus on tuntud tootjate erilised rõivad ja jalatsid, mis muudavad omaniku kõigis situatsioonides enesekindlamaks.

Avades meesteriiete menüü, leiab valikust muuhulgas sajad ja tuhanded särgid, ülikonnad, sviitrid, teksapüksid, joped, spordirõivad, aluspesu, ujumisriided, tossud ja aksessuaarid. Naisteriiete valikust leiab muuhulgas kleidid, kardiganid, pluusid, teksad, seelikud, joped, ülikonnad, lühikesed püksid, spordirõivad, aluspesu, kombinesoonid, jalatsid ja aksessuaarid. Ühtlasi leiab hulga vajalikke rõivaid poistele, tüdrukutele ja väikelastele.

Kilomaxi veebipoest leiate endale usaldusväärseid riideid ja jalanõusid nii meestele kui naistele. Ainult ühe klikiga leiate kõik eripakkumised ja uued täiendused, mis teeb koduse ostlemise veelgi nauditavamaks.

Andke vähekasutatud riietele uus võimalus, viies end kurssi värske ja professionaalse valiku riiete ning jalanõudega aadressil www.e-kilomax.lv/et. Selleks, et stiilne välja näha, ei pea välja käima paljuaega ja raha!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *