SUVINE HINNASULA KÕIKIDELE FOTOTOODETELE

Kas Sa oled kunagi mõtisklenud, mida saaks valmistada fotodega? Meie juures on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ning samuti traditsiooniline fotode trükkimine endale sobivas suuruses.

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Sel aastal suvi on olnud väga soe ning kindlasti täis seiklusi. Kui on ägedad seiklused, siis on ka hulganisti mälestusi mida meelde jätta.  Ära jäta võimalust kasutamata, sest fotode trükkimine meie e-poes on kõige kiirem! Kui aga sooviksid kõik fotopildid kaante vahele panna, siis on mugav luua kohe fotoalbum või fotoraamat. Nii saad hiljem vaadata, kui soe suvi oli. Fotoalbum ning fotoraamat on lisaks ideaalne kink näiteks vanematele. Kui aga tahad, et lisaks fotomälestustele oleks laual ka kasulikku infot, siis meilt on võimalik tellida ka kalender.  Ja muidugi on kalendrid kontoriseinale sobilikud- https://www.picturehappy.ee/lv/arikliendile/.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sinu jaoks on armsaks saanud mõni pilt, mida tahad vaadata iga päev, siis soeta seinale fototapeet. Näiteks, võid fototapeedile printida pildi endale olulisest kohast – kodu või lihtsalt kaunis looduskaunis koht, või ka fotopildi enda armsatest – kas siis lemmikloomast või oma perekonnaliikmetest. Kui aga Sa ei taha tervele seinale pilti trükkida, siis on võimalik tellida ka fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse kangale, mis loob mulje nagu see oleks maal.  Fotolõuend lisab rohkelt stiili kogu ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Populaarsust on viimastel aastatel kogunud t-särkide trükk. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele levinud ka sõprade ja töökaaslaste seas.  Disaini ainulaadsed t-särgid enda lähedastele – nii leiate kiirelt kõik rahvarohkel üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk ei ole ainuke teenus, mida me pakume. Tootevalikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ning samuti köitmine. Visiitkaartide trükkimine on  väga üsna kiire protsess, kui disain ja info, mis peab visiitkaardi peal olema on valmis mõeldud. Lisaks saad osta ka seinakleebised, millele on kujundatud on kas ettevõtte logo või muu info. Kleebised on mugavad, kui soovid oma firmat promoda mõnel suuremal üritusel või lihtsalt kleebid kleebised oma transpordivahendile – kasvõi traktorile! Kui aga oled tudeng, siis mõistad hästi, kuidas parimad mõtted tulevad pähe kõige viimasel hetkel. Sellepärast on köitmine meie juures väga kiire ja soodne protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *