Kalender Sinu hetkedega eelmisest aastast.

Kalender sobib ideaalselt ka kinkimiseks – emal oleks kindlasti hea meel kauni kalendri üle. Kindlasti ka fotoraamat on suurepärane kink – saad iga foto alla lisada mõni lause, et mälestus ehedam oleks.  Veebikauplus valikus on nii seina- kui ka lauakalendrid, kalendrid erisuuruses. Leiad kindlalt omale vajaliku!

Kas Sa juba tead, et fototapeet on jälle populaarne? Sa võid printida fototapeediks foto oma perekonnast, koduloomast või päikeseloojangust. Kui aga see tundub Sinu jaoks liig, siis võib-olla seinakleebised teevad ruumi stiilsemaks.  Kujunda ise sobivad kleebised meie kodulehel!

Kui oled õpilane, siis on köitmine kindlasti Sinu jaoks aktuaalne. Hea hinnaga diplomitöö köitmine meie juures! Kas Sinul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Kiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-kaupluses! Loo oma visiitkaart – meie nõustajad aitavad Sind vajadusel oma ideedega.

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on suurepärane variant, kuidas ruumile iseloomu lisada. Pildi saad valida ise ning selle seinale panna.

Fotolõuend on täpselt nagu see oleks ehtne maal- https://www.picturehappy.ee/et/photobooks/

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis selleks. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Anna meile oma soovidest teada!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *