Eriti populaarne on algaval aastal fototapeet!

Kalender Sinu hetkedega mööduvast aastast. Miks mitte anda kalender laste piltidega armsale vanaisale? Teine nutikas idee on fotoraamat, kuhu saad lisaks piltidele mõned lahedad mõtted kirja panna.  Veebikauplus toodete seas on kalendrid kontorisse ja koju, kalendrid erimõõtudes. Leiad kindlalt omale sobiva!

Miks mitte asetada läbi aegade kõige armsam pilt seina peale, et seda iga hetk jumaldada? Kui aga see tundub Sinu jaoks liig, siis nt seinakleebised teevad ruumi huvitavamaks.  Disaini ise sobivad kleebised meie veebilehel!

Korralik magistritöö köitmine on kõige viimane, kuid vägagi tähtis samm diplomitöö valmimisprotsessis. Ära riski oma tööga ning tee köitmine parima teenuspakkuja juures. Kas Sinul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Kiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie juures! Loo oma visiitkaart – meie nõustajad aitavad Sind vajadusel oma ideedega.

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on ideaalne idee, kuidas seinale iseloomu lisada. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto.

Soeta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale- https://www.picturehappy.ee/et/canvas/

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis selleks. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud meeskonnad. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Anna meile oma soovidest teada!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *