SUUREPÄRASE VALIKUGA HOKIPOOD

On kõige õigem moment ette valmistada lähenevaks hoki põhihooajaks. Meie hokipood kutsub kõiki huvilisi uudistama. Oleme hokivarustuse turgu Eestis juhtinud juba pikalt. Soovime oma huvilistele pakkuda ainult korralikku kaubavalikut. Hokihooaja alguse puhul on meil ka häid pakkumisi – saa osa neist!

HEA KVALITEEDIGA VARUSTUS

 

Teeme koostööd suuremate kaubamärkidega, mis tagavad kauba garantii. Uisud, trenniriided, kotid, kaitsed, kepid – tutvu valikuga meie e-poes! Koostasime nimekirja sellest, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/tarvikud/tarvikud/pudelid

HOKIKEPID

 

Erisuuruses hokikepid – laste ja täiskasvanute hoki kepid ja nende tarvikud. Saad valida hokikepi nii värvi, kui ka kaubamärgi järgi. Hokikeppide hind on tugevalt korrelatsioonist soovitud kepi omadustega.

Leia endale sobiv juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – valik on lai nii suuruste, kui ka kaubamärkide osas. Jäähoki uisud on mõeldud mõlemale soole. Iluuiskude puhule tootevalikus on uisud ainuüksi naissugupoolele. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal oluliseim osa varustusest ja seetõttu on oluline, et uisud oleks kvaliteetsed ja vastupidavad. Lisaks on võimalik juurde osta samuti laias valikus tarvikuid, sh trenažöörid ja tahvlid.

 

RIIETUS

 

Riietuse kategooria all leidub nii suvine kui ka talvine riietus. Suvise kategooria alla kuuluvad ka nokamütsid.  Valikusse olema lisanud kõik kõvemad tegijad, seega mütsid on eriti kenad. Leia omale parimate omadustega äge nokats!

 

Teine popp kaup on hokisärgid. Valik on jällegi lai, aga kõik hokikaubad on ainult parimatelt koostööpartneritelt. Soeta kvaliteetsed ja niiskuskaitsega hokisärgid trennides käimiseks või laheda joonistuse või stiilse logoga hokisärk, mida kanda vabal ajal.

 

TULE POODLEMA!

 

Tegutsedes pikalt varustuse edasimüügiga, mõistame suurepäraselt kui tähtis on hokivarustuse kvaliteet. Oleme hoki pood, igal ostul on garantii. Toetame sind vajaliku infoga, et leiaksid endale sobivaima asja. Teame, et erinevate asjade puhul – hoki uisud või hokikepid – detaile on rohkelt ning kõige teadmine ei ole võimalik.  Lisaks püüame valikusse lisada ka kõige uuemad kaubad.

Mis oleks veel parem kui uus varustus uuel hooajal?

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *