OSTA REISIKINDLUSTUS NING NAUDI PUHKUST TÄIEL RINNAL

Selle jaoks, et reis oleks täisväärtuslik on väga oluline, et sinul oleks ostetud lisaks ka reisikindlustus. Kui sulle on oluline ka puhkuse eelarve, siis reisikindlustus pakub kaitset lisaväljaminekute eest.  Sa naudid seikluseid ja ekstreemsust? Vali kindlasti tegevuste kaitse. Siiski reisikindlustus tuleks osta ka sellisel juhul kui aktiivseid tegevusi plaanis ei ole, kuna me ju kõik oleme kogenud kui ootamatu asjade käik võib olla. Selle jaoks, et puhkuselolles oleks ettearvamatule olukorrale võimalikult kiire lahendus on reisikindlustus väga oluline. Vanarahvas on öelnud, et õnnetus ei hüüa tulles, ja sellepärast on üsna oluline, et kui vajadus tekib saaksid teises riigis ka tohtri abi. Meie reisikindlustus katab kõik haiglate ja kliinikute

arved – ka erakliinikute, kus järjekorrad on lühemad.  Kõik, on meiega reisikindlusleping saavad nõu saamiseks meile helistada igal ajal.

https://ekindlustus.if.ee/et/kindlustused/kaskokindlustus/

REISITÕRKEKINDLUSTUS TEE JUBA ENNE REISI

 

Reisitõrkekindlustus on hea sõlmida kohe ostes reisi, nii hakkab kaitse kehtima juba enne reisileminekut. Kui reisibüroo otsustab reisi tühistada või lennujaam otsustab reisi ära jätta, siis saadki kasutada reisitõrkekindlustuse hüvesid. {Nii kindlustab sind reisitõrkekindlustus kohe algusest ning ehk langetab ärevust, mis enne puhkust tekkida võib}.  Samuti on reisitõrkekindlustus tähtis kui reisid lennuki või rongiga.  Et sa ei peaks muretsema ärajäänud lennu korral uue sihtkoha pileti muretsemisest, siis reisitõrkekindlustus peab tegelikult puhkama minnes olemas olema.

 

REISIKINDLUSTUSE KALKULAATOR ANNAB KIIRE VASTUSE HINDADE OSAS

 

Reisikindlustuse kalkulaator annab kiire võimaluse arvutada, mitu eurot reisikindlustus maksma hakkab.  Reisikindlustuse kalkulaator kujundades hinda võtab arvesse selliseid tingimusi nagu reisi kestus ja reisisihtkoht. Reisikindlustuse võrdlus tõestab sulle, et meie reisikindlustus on väga hea valik. Siiski tasub tähelepanu pöörata ka teistsugustele tingimustele, mitte ainuüksi hinnale. Tehes valikut reisikindlustuse osas vaata samuti ka seda, mida ja mis tingimustel on võimalik kindlustada. Sellepärast tuleb arvestada, et kaugem sihtkoht ja ohtlikud piirkonnad hinda tõstavad. Samuti tõuseb hind kui puhkad aktiivsemalt.

 

KINDLUSTA REISIJAID JUBA TÄNA

 

Reisikindlustuse võrdlus on abiks valiku tegemisel ja tõenäoliselt sõlmid lepingu meiega!  Hoolitseme oma klientide eest ning soovime pakkuda kõige kvaliteetsemat võimalikku reisikindlustust mõistliku hinna eest! |Meile on väga oluline olemasolevate klientide rahulolu ja seetõttu on meie reisikindlustus just klientidele suunatud. Reisikindlustuslepingu saad sõlmida ka öösel!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *