SUUR HINNASULA PALJUDELE FOTOTOODETELE

Kas Sa oled mõelnud, mida võiks luua fotode abil?  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ning veel palju muud!

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Sel aastal suvi on olnud väga kuum ning arvatavasti seiklusi täis. Kui on vahvad seiklused, siis on ka rohkelt hetki mida pildile püüda.  Fotode trükkimine meie kaupluses on odavam kui kunagi varem.  Samuti pakume võimalust eriti mugavalt e-keskkonnas koostada ka tore fotoalbum või fotoraamat oma piltidega. Nii on vahva mõnel vaiksemal õhtul vaadata, kui soe suvi oli. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on väga vahva kingitus enda lähedastele. Kui aga tahad, et lisaks piltidele oleks lisatud ka lisainfot kuupäevade kohta, siis meilt on võimalik tellida ka kalender.  Ja muidugi on kalendrid kinkimiseks sobilikud.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet on alati moes, kui jäädvustad seina ilusa ning enda jaoks armsa pildi. Fototapeedile võid trükkida igasugu asju – looduskauneid kohti, enda või lähedaste pilti, lemmikloomast või mõnest ägedast filmikangelasest – sest kui foto meeldib Sulle väga, ei tüdine sa sellest nii kiiresti! Kui aga ei ole soovi tervele seinale pilti trükkida, siis on võimalik soetada ka fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse faktuursele materjalile, mis loob mulje nagu see oleks maal.  Fotolõuend lisab rohkelt stiili toale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka trükk riietele on viimaste aastatega muutunud aina populaarsemaks.  Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele levinud ka sõprade seltskondade ja ettevõtete seas.  Disaini ainulaadsed t-särgid enda seltskonnale – nii leiate kergelt kogu seltskonna suurel üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk pole ainus teenus, mida me pakume. Teenuste seas on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ning samuti köitmine- https://www.picturehappy.ee/en/arikliendile/visiitkaardid/.

Visiitkaartide trükkimine on  väga kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peale läheb on valmis mõeldud. Lisaks saab osta ka seinakleebised, millele on prinditud on kas ettevõtte logo või muu info.  Kleebised saab kleepida igale pinnale kuid väga tähtis on see enne valmis mõelda, millisel konkreetselt soovid kleebiseid kasutada ning tellida need ka siis sobilikust materjalist. Kui aga oled õpinguid lõpetamas, siis tuleb tuttav ette, kuidas parimad mõtted tulevad viimasel hetkel. Seetõttu on köitmine meie kaupluses väga kiire ja taskukohane protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *