SUVEHOOAEG ON TÄIES HOOS JA HINNAD SULAVAD

Tõenäoliselt ei ole tavaline kodanik mõtisklenud selle üle, missuguseid on variatsioone tänasel päeval fotode trükkimiseks. Meie ettevõttest on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ja ka traditsiooniline fotode trükkimine vajalikus suuruses.

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas selle aasta suvel on olnud mõnevõrra lahedamad seiklused? Kui on toredad seiklused, siis on ka hulganisti hetki mida meelde jätta.  Fotode trükkimine meie kaupluses on odavam kui kunagi varem.  Kui aga soovid kõik fotopildid kaante vahele panna, siis on parim lahendus soetada kohe fotoalbum või fotoraamat. Seda raamatut on mõne aja pärast ikka väga vahva vaadata! Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on päris vahva kink enda lähedastele. Teine võimalus on kokku panna kalender – saad ise välja valida missugused fotod, millise kuu alla lisad ja samuti äramärkida ka kõikide asjaosaliste tähtpäevad.  Ja muidugi on kalendrid kabinetti ideaalsed.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sinu jaoks on tähtsaks muutunud mõni mälestus, mida tahad vaadata iga päev, siis telli seinale fototapeet. Näiteks, on võimalik fototapeedile panna vaate endale armsast kohast – kodukant või lihtsalt lummav looduskaunis koht, või ka fotopildi enda armsatest – kas siis koduloomast või oma pereliikmest. Kui aga ei ole soovi kogu seinale pilti trükkida, siis alternatiiv on tellida ka fotolõuend. Fotolõuend on hästi trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend lisab kindlasti stiili ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Populaarsust on viimastel aastatel kogunud t-särkide trükk. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele levinud ka sõprade seltskondade ja firmade seas.  Telli ainulaadsed t-särgid enda seltskonnale – nii leiate kergemini kogu seltskonna suurel üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie firmast on pealegi võimalik tellida ka erisuguseid muid tooteid, mida edukal ettevõttel vaja võiks minna.  Teenuste seas on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ja samuti köitmine. Visiitkaartide trükkimine meie ettevõttes on palju lihtsam kui see alguses tunduda võib – kirjuta meile ning me saame juhendada sind. Seinakleebised on valikus erisuuruses ning erinevast materjalist.  Kleebised saad kleepida ükskõik mis pinnale kuid tähtis on see enne välja mõelda, millisel konkreetselt soovid neid kasutada ning osta need ka siis õigest materjalist. Kui aga oled tudeng, siis tuleb tuttav ette, kuidas parimad mõtted ilmuvad kõige viimasel hetkel. Sellepärast on köitmine meie juures kiire ning soodne protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *