Kalender Sinu hetkedega mööduvast aastast.

Miks mitte kinkida kalender lastelaste fotodega kallile vanaisale? Ka fotoraamat on tore kink – saaksid iga kauni hetke juurde lisada tabav lause, et mälestus ehedam oleks.  Veebikauplus valikus on nii seina- kui ka lauakalendrid, kalendrid erisuuruses. Tootevalik on lai, aga paljud kalendrid ja fotoraamatud on sel nädalal soodsamad!

Kas Sina juba tead, et fototapeet on taas popp? Miks mitte panna oma lemmik pilt seina peale, et seda päevast päeva jumaldada? Seinakleebised on väga ideaalne aksessuaar ühevärvilisele seinale. Samuti on olemas kleebised ka firmaautodele ja teist sorti esemetele, mida saab vajadusel ise välja mõelda.

Kvaliteetne lõputöö köitmine on kõige viimane, kuid väga oluline samm diplomitöö protsessis. Soodsa hinnaga diplomitöö köitmine meil! Ka visiitkaardid ning visiitkaartide trükkimine on hetkel soodushinnaga.

Tee äge visiitkaart – meie töötajad aitavad Sind vajadusel oma soovitustega-https://www.picturehappy.ee/et/canvas/.

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on ideaalne viis, kuidas seinale iseloomu lisada. Pildi võid välja valida ise ning selle seina riputada. Fotolõuend jätab mulje nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Anna meile oma soovidest teada!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *