Kalender eriliste hetkedega eelnevast aastast.

Kalender sobib ideaalselt ka kinkimiseks – emal oleks kindlasti rõõm sellise kalendri üle. Teine lahe lahendus on fotoraamat, kuhu on võimalik lisaks fotodele samuti oma mälestused lisada.  Meie toodete seas on nii laua- kui ka seinakalendrid, kalendrid erisuuruses. Leiad kindlasti enda jaoks sobiva!

Eriti populaarne on sel aastal fototapeet!  Sa võid printida fototapeediks foto endast, koduloomast või päikeseloojangust. Kui aga arvad, et see pole Sinu jaoks, siis võib-olla seinakleebised muudaksid ruumi huvitavamaks.  Disaini ise sobivad kleebised meie veebilehel!

Kui oled õpinguid lõpetamas, siis on köitmine arvatavasti Sinu jaoks aktuaalne. Hea hinnaga lõputöö köitmine vaid meie e-poes! Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on sel kuul soodushinnaga. Kui aga Sinul veel puudub enda visiitkaart siis täna on parim hetk selle muretsemiseks!

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on vahva idee, kuidas toale iseloomu lisada. Foto saab valida ise ning selle seina panna. Osta fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis selleks. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. T-särkide trükkimine pole kunagi nii mugav olnud – vali särgi disain ja tekst internetis. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, kingikviitridfotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *